May 2017 Blog Posts (6)

Think Tank sobre Cine Latino ‘Sargassum’

El Servicio de Actividades Culturales de la Universidad Loyola Andalucía, con la colaboración del Consulado de Colombia, la Universidad de Buenos Aires, Juventudes Musicales de Sevilla, CADA Films, Qwerty, Art-kine y la Fundación Valentín de Madariaga, organiza del 1 al 3 de junio el I Think Tank sobre Cine Latino ‘Sargassum’.

Más información en Loyola And News …

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on May 28, 2017 at 11:52am — No Comments

Semináře s rodilým mluvčím pro učitele španělského jazyka

Semináře povede lektorka Sarai López García ze španělského vydavatelství SGEL. Cílem semináře je seznámit učitele s nejnovějšími poznatky v oblasti metodiky výuky jazyků a jejich aplikacemi na cvičeních z učebnic španělského vydavatelství SGEL. Účastníci se také seznámí s možnostmi využití interaktivních materiálů ve výuce.

Každý účastník semináře obdrží po skončení semináře zdarma učebnici…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on May 21, 2017 at 11:40am — No Comments

PEPE Spanish Summer Course in Mexico

It is a four-week program that grants academic credits and consists of 100 hours of instruction, distributed in the following way: 60 hours of Spanish courses (from beginners to advanced); 20 hours of academic content classes (Mexican History and Culture, and Business); 20 hours of workshops and 1-on-1 tandem activities; Cultural immersion activities; Excursions.

More information in PEPE Spanish Summer Course …

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on May 21, 2017 at 11:24am — No Comments

Nová učebnice Základy ekonomické španělštiny

V této praktické a moderní učebnici najdete dostatek materiálů pro osvojení si ekonomické španělštiny v mluvené i písemné podobě. Učebnice je vhodná pro přípravu ke zkoušce z  obchodní španělštiny Madridské obchodní a průmyslové komory na úrovni B2.

Více informace v Edika zde…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on May 9, 2017 at 7:39pm — No Comments

Kurzy Salsa Linea pro začátečníky

Kurz je určen pro naše pokročilé tanečníky, kteří se chtějí posunout od kubánské salsy zase o něco dál. A samozřejmě také pro všechny ostatní z vás. Linea je elegantnější verze Salsy, dává více vyniknout kráse ženy. Více informace na Facebooku zde…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on May 4, 2017 at 9:17pm — No Comments

Revista Punto y Coma 66

Punto y Coma es una revista de actualidad para aprender español. Hablamos de cine, música, deportes y de la realidad social y cultural de América Latina, sin olvidar los asuntos más relevantes del panorama internacional. Practica la comprensión auditiva con el CD de audio y la variedad de acentos del español que te ofrecemos en cada número. Practica la comprensión y profundiza en tus conocimientos con las actividades. Todos los…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on May 4, 2017 at 8:30pm — No Comments

Monthly Archives

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2010

2009

1999

© 2020   Created by Alfredo Jimenez Rossano.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service