March 2018 Blog Posts (12)

A Lisboa que eu imaginei de Pedro Machado

Partindo da história de Lisboa, este livro foca-se no seu crescimento urbano e na desertificação que atingiu a cidade após os anos oitenta, aprofundando a questão da mobilidade e da importância da arquitectura e do mobiliário urbano, comparando-as com os bons exemplos de outras cidades europeias.

Mais informações com a Embaixada de Portugal na República Checa e o Centro de Língua Portuguesa em Praga no Facebook…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 31, 2018 at 1:15pm — No Comments

Se buscan asistente de cocina y en la barra | Arepas de Lyna

Se busca: asistente de cocina y asistente en la barra. Part-time job. Importante: Papeles en regla. Direccion: Korunní 1173/83, Praha 3.

Más información y aplicación con Arepas de Lyna en Facebook…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 29, 2018 at 8:45pm — No Comments

Una novela criminal de Jorge Volpi | Premio Alfaguara de novela

Narración despiadada a la hora de mostrar los entresijos del poder, las raíces más hondas de la corrupción y su alcance, así como los embotados mecanismos de la justicia, Una novela criminal es también una valiente denuncia del coste social de las políticas que declaran la guerra al crimen sin poner freno a sus causas.

Más información en Me Gusta Leer…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 26, 2018 at 9:14pm — No Comments

Iberoamerický Týden v Galerii Českých Center

Srdečně Vás zveme na oslavy "STA LET PŘÁTELSTVÍ" mezi státy Iberoameriky a Českou Republikou. A na co se můžete těšit? Iberoamerický týden v naší galerii otevřeme a symbolicky se s ním také rouzloučíme. Připravena pro Vás bude řada kulturních a gastronomických akcí i zajímavých hostů!

Od 23. do 27. dubna v Galerii Českých center, Praha, Česká Republika. Více informace na webovce Českých Center…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 26, 2018 at 8:30pm — No Comments

Poselství indiánů Arhuacos (Kolumbie) v České Republice

Z daleké severní Kolumbie z pohoří Sierra Nevada de Santa Marta k nám míří duchovní vůdce unikátního indiánského kmene Arhuacos. Šaman Asdrubal Torres pochází z komunity, jejíž kultura a způsob života nejsou dosud dotčené moderní civilizací. Spirituální vůdce Asdrubal přináší do České republiky poselství svého kmene. Chce se s námi podělit o vědění svých předků, tradice svého kmene, krásu tamní přírody i o současnou krizovou situaci v Kolumbii. Přednášky probíhají pod záštitou nadačního…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 22, 2018 at 7:30pm — No Comments

Guatemala from within | Exhibition in Latin Art Gallery

Guatemala, the country that was once the core of the Mayan civilization, remains culturally rich and proud of its ethnic history filled by traces of the customs and traditions that reflect strong Mayan and Spanish influences. That is why through the exhibition "Guatemala from within" these Guatemalan artists come together to make their works known, which reflect from their perception, how they see their country, taking different facets of Guatemala.

From March 22nd till April 6th in…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 22, 2018 at 7:19pm — No Comments

Hledá se učitele španělského jazyka a zeměpisu | Gymnázium Hladnov

Dvojjazyčné Gymnázium Hladnov a Jazyková škola v Ostravě hledá učitele španělského jazyka a zeměpisu pro příští školní rok (2018/2019). Jedná se především o výuku zeměpisu ve španělském jazyce v rámci česko-španělské sekce. Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím životopis na adresu…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 19, 2018 at 9:26am — No Comments

Hledá se vyučujícího španělského jazyka | Gymnázium U Libeňského zámku

Gymnázium U Libeňského zámku (Praha 8 – Libeň), hledá vyučujícího španělského jazyka od příštího školního roku 2018/2019. Jde o výuku v rozsahu 14 hodin. Aprobace s dalším předmětem vítána, není ale podmínkou. Odborný životopis, zasílejte na jitka.fenclova[@]gulz.cz.

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 19, 2018 at 9:12am — No Comments

Současné trendy ve výuce španělského jazyka | Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Talleres de ELE aneb Současné trendy ve výuce španělského jazyka potřetí pořádá Ústav romanistiky Filozofické fakulty JU v Českých Budějovicích. Stejně jako v loňských letech bude i letos program zajištěn vyučujícími ze Španělska, odborníky na oblast lingvodidaktiky španělského jazyka působícími na španělských nebo českých univerzitách. Program jsme se snažili koncipovat tak, aby pro Vás byl zajímavý a přínosný. Více informace na webovce Ústavu Romanistiky Filozofické fakulty Jihočeské…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 19, 2018 at 8:53am — No Comments

Španělský Kulturní Týden

Již po třetí si pro Vás Europe Direct Ostrava a Katedra romanistiky Filozofické fakulty Ostravské univerzity připravili týden nabitý španělskou hudbou, uměním, gastronomickými zážitky a obohacujícími přednáškami na různá popularizační ale i odborná témata. Španělský kulturní týden se uskuteční pod záštitou Velvyslanectví Španělska v Praze a v rámci Evropského roku kulturního dědictví Creative Europe.

Více informace s Španělština na FF OU na Facebooku…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 16, 2018 at 10:22pm — No Comments

Latin America in Febio Fest

Brazil, Portugal, Mexico, Argentina, Spain and Colombia in Febio Fest. From March 15th til 23rd in Prague, Czech Republic. More information in Febio Fest here

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 13, 2018 at 10:59pm — No Comments

Ciclo de Cine Mexicano Contemporáneo

Por segundo año consecutivo, en colaboración con la Embajada de México en República Checa, presentamos las producciones más destacadas de la filmografía mexicana actual. Cinco semanas consecutivas para disfrutar de esta interesante propuesta.

Del martes 13 de Marzo al jueves 12 de abril en el Instituto Cervantes de Praga. Más información en la página web del instituto aquí…

Continue

Added by Alfredo Jimenez Rossano on March 7, 2018 at 10:00pm — No Comments

Monthly Archives

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2010

2009

1999

© 2020   Created by Alfredo Jimenez Rossano.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service