Teachers

Kurzy španělštiny s Ivanou

On-line kurzy - Soukromé hodiny - Jazykové koučování. Ivana má za sebou česko-španělský gympl v Praze, magisterskou španělskou filologii v Olomouci, magisterskou iberoamerikanistiku v Praze. Žila a studovala v Madridu, užila si studentské výměny do Mexika a Španělska, materiály na diplomku sbírala v Chile a odskočila si do Bolívie.

Více informace s Ivanou na internetové stránce Kurzy španělštiny zde

Španělština s rodilým

http://spanelstinasrodilym.webnode.cz/

Jmenuji se Darío Romero Carrión a pochazím ze severní části Jižní Ameriky z Ekvádoru. V České republice žiji již čtrnáctým rokem. Hovořím česky na velmi dobré úrovni, a proto nabízím svým žákům výuku i v českém jazyce. Jako rodilý mluvčí vyučuji španělštinu již dvanactým rokem na gymnáziu, ve firmách, soukromě a také ve spolupráci s jazykovou školou. Aktivně mluvím také anglicky, což je výhoda pro studenty, protože jim mohu pomoci vysvětlit španělskou gramatiku ve srovnání s tou anglickou.

More info in Španělština s rodilým here

Španělština | Výuka s Mary

Jmenuji se Mary a pocházím z Kostariky. Věnuji se soukromé výuce španělštiny již od roku 2006, kromě soukromé výuky jsem dříve vyučovala také různých Vysokých školách v Praze. Nabízím individuální výuku pro jednotlivce i firmy. Plynně hovořím česky.

Více informace s Mary na Facebooku zde

Španělsky s Ritou

Výuka španělského jazyka formou soukromých lekcí s rodilou mluvčí (Venezuela) s univerzitním pedagogickým vzděláním.

More info in Facebook here

Španělština Ostrava

Staňkova 18A, Ostrava-Výškovice | http://spanelstinaostrava.cz/

Tanečnice flamenca, bláznivá učitelka španělštiny, majitelka Flamenco obchodu… Těžko se nějak jednoduše vystihnu. Od ukončení studia Podnikové ekonomiky a managementu na MU v Brně (2015) se naplno věnuji podnikání v různých oblastech španělské kultury. Jsem nadšenec pro všechno španělské a ráda svým nadšením kontaminuji další oběti na kurzech flamenca, španělštiny, besedách o býčích zápasech pro školy, cestovatelských besedách pro seniory v knihovnách, při prodeji bot na flamenco… More info in Španělština Ostrava here

© 2020   Created by Alfredo Jimenez Rossano.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service